Hayatta insanlardan çaldığınızda kızmayacakları tek şeyin tecrübeleri olduğunu düşünüyorum uzun zamandan beri. Bu yüzden 2013 yılında başladığım ve başlamanın kolay bitirmenin zor olduğu kitap yazma konusunda ki bu projeyi tamamlayıp kendimi yazma konusunda geliştirmek istedim.

Bu kitap 2015 Temmuz ayında tamamlandı ve sadece kendi yandisk istatistiklerim kitabın 18.000 kez indirildiğini gösteriyor. İnternet üzerinden bir çok sitede paylaşımı olduğunu düşününce gerçekten on binlerce kişi tarafından erişilmiş ve bana paylaşmanın mutluluğunu yaşatmış bir derleme oldu.

Hayat her şeyi tecrübe edecek kadar uzun değildir. Başkalarının tecrübelerinden yaralanmaya bakın ve hiç çekinmeyin gönül rahatlığı ile çalın…

Emrah Yüksel

Allah hepimize uzun ömürler versin yüzyıllarca yaşamayı dileyelim ama bazı şeyler apaçık ortada. Kiracı olduğumuz bu dünyadan hepimiz vakti, saati gelince göçüp gideceğiz. Şu zamana kadar bizden önce milyarlarca insan yaşamış. Milyonlarca kitaplar yazarak bizlere yaşadıklarını, anladıklarını, gördüklerini ve geçirdiklerini miras bırakmışlar. Biz neden Amerika’yı tekrar keşfetmek için mücadele eder dururuz ki. Bunca yazılı bize yol gösterici nimet varken neden hep doğruları başka başka diyarlarda ararız. 

Evimizin içerisinde ailemizden, İşyerimizde arkadaşlarımızdan, toplumdan, televizyonlardan, dergilerden, gazetelerden daha sayamadığım bir sürü şeyden tecrübeler toplama imkanımız var. Peki gerçekten bu tecrübeleri topluyor muyuz? 

“Akıllı insan kendi aklını kullanandır. Daha da akıllı insan başkalarının da aklını kullanandır.” 

Bernard Shaw

ÜCRETSİZ İNDİRİN VE OKUYUN

PDF Formatın da Yandisk Üzerinden İndirin

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 1.175 times, 1 visits today)