Bu teklif belli bir topluluğu elde etmiş kişiler/sayfalar için geçerlidir.

Udemy üzerinden aşağıda ki profilimde bulunan tüm kurslar için size satış ortaklığı teklif ediyorum.

Kurslara Göz Atın

https://www.udemy.com/user/emrah-yuksel-3/

Süreç nasıl işleyecek!

Satış ortaklığımız da uygulanacak fiyat üretilecek kupon ile 24.99 TL olarak uygulanacaktır. Size özel tüm çıkan ve çıkacak kurslar için tarafınıza özel kupon kodu üretilecek ve satışlarınızın takibi bu kod ile gerçekleşecektir.

Satışın takibi nasıl sağlanacak?

Satış raporlaması kendi yazmış olduğum panelden size tahsis edilen kullanıcı adı ve şifre ile sağlanacaktır. Her sabah bir önceki günün kuponunuz ile gerçekleşen satışları Alıcı Müşteri Adı ve Fiyat bilgisi ile panelinize eklenecek ve takip edebileceksiniz.

Ne kadar kazanacağım?

Satış ortaklığı geliriniz %50’dir. Size tahsis edilen kupon kodu ile gerçekleşen tüm tanıtım satışlarınızdan %50 gelir elde edersiniz. Udemy KDV kesintisi uygulamasını devreye soktuğundan ve satışları USD kuru olarak panele yansıttığından ödemeleriniz KDV kesintisinden sonra panelinize USD kuru olarak yansıtılacaktır.

Ödemeleriniz ne zaman gönderilecek?

Udemy’nin 30 Günlük iade politikası sebebiyle ödemeleriniz satışların 30 günü aşması ile kesinleşecektir. Panelinize eklenen satışlar 30 günlük süreçte müşterinin iade etmesi ile işaretlenecek ve gelirden düşülecektir.

Ödemeler her ayın 10’unda 30 günlük iade süresi dolan satışlar için gerçekleşecektir.

Ödemeleri nasıl çekeceğim?

Başvuru formunu doldurup satış ortaklığı başvurunuz için bilgileri gönderin. Size iletilecek panele giriş yaptığınızda ödeme bilgilerinizi almak için gerekli hesap bilgileri alanını doldurun. Ödemeleriniz kesinleştiğinde bilgiler buraya gönderilecektir.

Size Özel Avantajlar

Çeşitli zamanlarda satış ortaklarımıza kurslarımızın tanıtımı ile ilgili ücretsiz kuponlar sağlanacaktır.

Başvuru Formu

Başvurunuzun sonucunda panel şifreniz GSM Telefonunuza gönderilecektir. Başvurunuza en geç 1 hafta içerisinde dönüş yapılacaktır.

Satış ortaklığı başvuru formu

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 600 times, 1 visits today)