Web Geliştirme Uzmanı Olmak İstermisin?

Merhaba arkadaşlar. Ekim 2019 itibari ile UDEMY kupon sistemini tamamen değiştirdi. Çok önemli alışıldık değişikliklerin cevaplarını bu mailde bulabilirsiniz.

Eğer bana sorduğunuz bir soruya yada bir isteğinize karşı bu makalenin linkini size yolladıysam cevabı mutlaka aşağıda yer almaktadır. LÜTFEN OKUYUN.

Önemli Okuyun!

BONUS25 kuponu geçersiz diyor?

Bugüne kadar tüm Emrah Yüksel ve EDUKEY kurslarında tanımlı olan BONUS25 kupon kodu kursun fiyatını 24.99 TL’ye düşürüyordu. Udemy yaptığı değişiklikte eski kuponların tamamını devre dışı bıraktı ve süresiz kupon uygulamasını kaldırdı. Artık sadece en düşük fiyattan maksimum 5 günlük kupon üretebiliyoruz buda sadece 3 kupon ile sınırlı.

BONUS25 kuponunun yerini ne aldı?

BONUS25 kuponu artık her ay geçerli olacak şekilde BONUS35EKIM19 gibi bir algoritmada bir kupon olacak. Her ay başı üretilecek ve o ay içinde geçerli olacak. Örneğin Kasım ayı için BONUS35KASIM19 olacak ve Aralık ayı içinde BONUS35ARALIK19 olacak.

Hangi kupon kodunu kullanmalıyım?

En güncel indirimli kuponları internet sitemde ilgili kurs makalelerinin içinde yayınlıyorum.

Emrah Yüksel Kursları https://www.emrahyuksel.com.tr/egitimler/udemy-egitimlerim/

Edukey Kursları https://www.emrahyuksel.com.tr/egitimler/edukey-egitimleri/

En düşük fiyat artık 35 TL’mi oldu

Udemy size sürekli 25 TL’den sunduğum sınırsız süreli kupon oluşturma hakkını kısıtladı. Aylık sadece 3 tane kupon oluşturabiliyoruz. Eğer 34 TL’den düşük fiyata bir kupon oluşturacaksak bununda alt limiti 25 TL ve bunun süresi maksimum 5 gün. Aylık 3 kupon oluşturma sınırında zaten 1 kupon rutin dağıtıma, 1 kupon sabit dağıtıma gideceği için 25 TL fiyatlı ve sadece 5 gün sürecek bir kuponu ay içerisinde sadece denk gelecek şekilde yakalayabilirsiniz. Bunu yakalamak içinde youtube kanalımı takip etmeniz gerekecektir net bir tarihi yoktur.

(Visited 390 times, 1 visits today)