Udemy üzerinde Emrah Yüksel ve EDUKEY profili üzerinde yayınlanan ücretli kayıt olunabilen kurslarımızdan sürekli olarak ücretsiz kayıt imkanı içeren kuponları dağıttığımız bir sistemdir.

Nasıl ücretsiz bir kursa kaydolabilirim?

emrahyuksel.com.tr üzerinde yayınladığım video eğitim, makale ve podcast gibi yayınlarımdan sürekli haberdar olmak için aşağıda yer alan form aracılığı ile kayıt olduğunuzda ilk siz haberdar olacaksınız.

Eklenen bu yayınların içerisinde sürekli olarak ücretli kurslarımıza ücretsiz kayıt içeren sınırlı sayıda kişinin kayıt hakkına sahip olduğu kupon kodları paylaşılacaktır.

Edukey Ücretsiz Kurslara Göz Atın

https://www.edukey.com.tr/ucretsiz-kurslar/

Örnek Bilgilendirme Maili

Yayınlara abone olduğunuzda ilk olarak siz bilgilendirilirsiniz. Örnek olarak yayınlanan bir yazının size iletilme şekli aşağıda ki görselde ki gibi olacaktır.

Paylaştığınız e-posta adresleri sadece emrahyuksel.com.tr üzerinde yer alan yayın paylaşımlarının bilgilendirilmesi için kullanılacaktır. Mail bilgileriniz asla 3.kişiler ile paylaşılmaz.

Peki nasıl ücretsiz bir kursa kaydolacağım!

Sitemde yer alan yayınlara mail adresleri ile abone olan kullanıcılara seçili yayınlar e-posta olarak iletilecektir. İletilen bu yayınlar içerisinde sınırlı sayıda üretilen belirtilen kursa kayıt imkanı içeren kupon kodu ekli link bulunacaktır. Bu link aracılığı ile udemy.com üzerinde yer alan belirtilen kursa anında ücretsiz kayıt olabileceksiniz.

Sorularınız mı var?

Aşağıda yer alan yorum alanından sorularınızı iletebilirsiniz yada daha önce sorulmuş olan soruların yanıtlarını inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 8.948 times, 1 visits today)