Şömine odunu tercihi şömine keyfinizin en güzel şekilde gerçekleşmesi için önemlidir. Odunal.com tarafından üretilen Istranca Şömine Odunu tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile kapınıza kadar ulaştırılmaktadır.

Meşe Odunu

Meşe odunu şömine odunu türleri arasında en çok tercih edilen odun türüdür. Istranca şömine odunu Istranca dağlarında üretilen %100 doğal meşe odunlarından üretilmektedir. Meşe odunu yüksek ısı düzeyi ve az kül bırakan özelliği ile şömine keyfinizi zirveye çıkarmaktadır. Size gerçek meşe odunu ile şömine keyfinizi doruğa çıkarmak için Odunal.com tarafından sunulan meşe odunlarından üretilen Istranca Şömine Odunu tercih edebilirsiniz

Hangi Şömine Odununu Seçmeliyim?

Lüx yuvarlak şömine odunu 2 yıl bekletilmiş meşe odununun nem oranını iyice düşürmesi ile üst düzeye çıkan yanma kalitesine ulaşır.

Lüx yuvarlak şömine odunun özelliğine sahip ama görsel olarak daha hoş olan doğal kırılmış odundur. Yuvarlak yada kırılmış olarak dilediğiniz şekilde tercih edebilirsiniz.

Diğer Şömine Odunu Türleri

Odunal.com üzerinde tüm şömine odunu türlerini inceleyebilir şömine keyfiniz için dilediğiniz odunları sipariş verebilirsiniz.

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 81 times, 1 visits today)