PSD tasarımlara hayranlıkla bakmayı bırakıp artık onları bu kursta öğrendiğiniz bilgilerle kod’a döküp projeler oluşturma zamanı sizce de gelmedi mi? Bu kurs boyunca öğrendiğiniz bilgileri gerçek hayat projeleri ile kodlayıp harika tasarımlar oluşturabileceksiniz.

Online İndirimli Kayıt
https://www.udemy.com/psd-to-css-bootstrap-egitimi/

Bu kurs 10.000’in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman Eğitmen Koray Sadıklar tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Sizde internet’te görmüş olduğunuz ve tasarım harikası dediğiniz web sitelerinden yapmak ister misiniz ? 

PSD tasarımlara hayranlıkla bakmayı bırakıp artık onları bu kursta öğrendiğiniz bilgilerle kod’a döküp projeler oluşturma zamanı sizce de gelmedi mi? Bu kurs boyunca öğrendiğiniz bilgileri gerçek hayat projeleri ile kodlayıp harika tasarımlar oluşturabileceksiniz.

İster sıfırdan özel bir tasarım olarak CSS ve HTML ile PSD tasarım kodlayın, İsterseniz Bootstrap’ın son sürümü ile responsive PSD tasarım kodlamayı öğrenin. Ya da her ikisini de öğrenebilir, tasarımlarını artık kendiniz oluşturabilir ve ilerleyen süreçte bu bilgileri kullanarak gelir elde edebilirsiniz.

Kursta Yapılan Proje

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Koray Sadıklar Sıfırdan PSD to CSS & PSD to Bootstrap 4 eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri projeleri bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.

Bu kapsamda kurs içerisinde kayıtlı öğrenciler arasında yapılacak anket neticesinde bu kursa seçilen bir proje eğitmen tarafından anlatımı çekilerek yüklenecektir.

Bu kurs Çift Sertifika Sunmaktadır

EDUKEY kurslarını Udemy üzerinden öğrencilerine ulaştırmaktadır. Tüm dersleri izlediğinizde Udemy sertifikanız dijital olarak size sistem tarafından sunulmaktadır. Dijital olarak aldığınız bu sertifikayı EDUKEY.COM.TR sitesi üzerinden sisteme kayıt olarak yüklediğinizde seçeceğiniz bir projeyi eğitimeniniz mentörlüğünde tamamladıktan sonra Basılı EDUKEY kurs bitirme sertifikanızda tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 428 times, 1 visits today)
Kayıt Ol25 ₺