Udemy’nin en kapsamlı PHP web Programlama kursuna hoşgeldiniz. Gerçek dünyadaki örnekler ve örnek projeler kullanarak temellerden daha gelişmiş PHP programlamaya kadar her şeyi öğreneceksiniz.

Tanıtım VideosuBu ve tüm kurslarım için indirimli kayıt kuponu linki aşağıda

https://www.emrahyuksel.com.tr/udemy-indirim-kuponlari/Bu kursa gelen tüm yorumları kurs detayından okuyabilirsiniz. İşte Bir kaçı;

Taylan  5 Yıldız

Kaptan kaç yıl yazılım mühendisliği bölümünü okudum, bize mühendisliği öğretip yanında yazılımı öğretmediler her şey teoriydi benim için. Senin sayende bölümü sevdim, teşekkür ederim. 

***

Mert  5 Yıldız

Bu kursla sıfırdan başladığım PHP kursu sayesinde pazartesi itibarıyla ilk işime başlıyorum Emrah hocaya da teşekkürü borç bilirim. Herkese tavsiye ediyorum. 

***

Emrullah  5 Yıldız

Kaptan Son Derece mükemmel bir öğretmen


***

GÜNCELLEMELER

Merhaba henüz bu kursu inceleme aşamasındaysan 1 yıldır bu kurs sürekli güncelleme alıyor. Yani bir kez para ödeyip sürekli yeni dersler izleme şansın var.

Aralık 2018

2019’a Merhaba Güncelleme Projesi

  • PHP ile Login İşlemleri ve Form Beni Hatırla Uygulaması kursa eklenmiştir.

14 Ocak 2019

cURL Kullanımı Auto Login ve Bot Veri Çekme İşlemleri Uygulamalı

  • cURL Kullanımı ve Sitelere cURL ile Auto Login ve Sitelerden Veri Çekme Bot İşlemleri ile ilgili detaylı 1 Saat 30 Dakikalık Ders Kursa Ücretsiz Olarak Eklenmiştir.

26 Ocak 2019

  • Üyeliksiz COOKIE ile Alışveriş Sepeti Oluşturma

KURS HAKKINDA

Bir web geliştiricisi olmak ister misiniz?

PHP becerilerinizi artırmanız mı gerekiyor? 

O halde doğru yerdesiniz!

Udemy’nin en kapsamlı PHP web Programlama kursuna hoşgeldiniz. Gerçek dünyadaki örnekler ve örnek projeler kullanarak temellerden daha gelişmiş PHP programlamaya kadar her şeyi öğreneceksiniz.

Web Programlamayı öğrendikten sonra eğitmeniniz ile birlikte kodlayacağınız e-ticaret scripti sayesinde harikalar yarattığınızı görebilecek ve yeni projelere yelken açacaksınız.

Ücretsiz bir PHP eğitim tadı elde etmek için ücretsiz örnek videolara göz atın!

Bu kurs, düzenli olarak yeni içerik ve üzerinde çalışılacak yeni projelerle güncellenir; bu nedenle, kursun tamamını ele alsanız bile, bir sonraki girişinizde her zaman daha fazla olacaktır.

PHP Nedir?

PHP, dinamik web siteleri oluşturmanıza ve sunucularla çalışmanızı sağlayan, açık kaynaklı (ücretsiz) bir betik dili. PHP şimdi 20 milyondan fazla web sitesinde ve dünya çapında 1 milyondan fazla sunucuda kullanılmaktadır.

Kimler katılmalı?

  • Web programlama öğrenmek isteyen herkes
  • PHP bilip kendini Web programlama konusunda daha fazla geliştirmek isteyen herkes
  • Başka bir programlama dili bilip PHP ile Web Programlama öğrenmek isteyen herkes

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 2.955 times, 1 visits today)
Kayıt Ol25 ₺