Laravel ihtiyaç duyulan, gelişmiş bir çok özellik ve yapıyı üzerinde barındıran, PHP ve OOP tüm nimetlerinden yararlanan, web uygulamaları geliştirmeyi sağlayan açık kaynak PHP framework’ tür.

Online İndirimli Kayıt
https://www.udemy.com/laravel-5-egitimi/

Bu kurs 10.000’in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman Eğitmen Mustafa Kılıç tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Laravel Nedir?

Laravel ihtiyaç duyulan, gelişmiş bir çok özellik ve yapıyı üzerinde barındıran, PHP ve OOP tüm nimetlerinden yararlanan, web uygulamaları geliştirmeyi sağlayan açık kaynak PHP framework’ tür.

Laravel Özellikleri ve Neden Laravel ?

  • Yapısı gereği gerçekten çok sade ve temiz kod yazarak istediğiniz uygulamaları geliştirme imkanı verir.
  • Söz dizimi çok basit ve anlamlıdır. Alışmak için zorlanmazsınız, çabuk öğrenilebilir.
  • Bir kaç işlem barındıran küçük uygulamalardan, büyük kurumsal projelere kadar her türlü web uygulamasını tasarlama esnekliğine sahiptir.
  • OOP ve PHP nin tüm nimetlerinden yararlanır böylece güncel php özelliklerinde oop uygun şekilde çalışırız.

Kursta Yapılan Proje

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Mustafa Kılıç Laravel 5.5 eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri Laravel ile Blog Scripti uygulamasını bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.

Bu kapsamda kurs içerisinde kayıtlı öğrenciler arasında yapılacak anket neticesinde bu kursa seçilen bir proje eğitmen tarafından anlatımı çekilerek yüklenecektir.

Bu kurs Çift Sertifika Sunmaktadır

EDUKEY kurslarını Udemy üzerinden öğrencilerine ulaştırmaktadır. Tüm dersleri izlediğinizde Udemy sertifikanız dijital olarak size sistem tarafından sunulmaktadır. Dijital olarak aldığınız bu sertifikayı EDUKEY.COM.TR sitesi üzerinden sisteme kayıt olarak yüklediğinizde seçeceğiniz bir projeyi eğitimeniniz mentörlüğünde tamamladıktan sonra Basılı EDUKEY kurs bitirme sertifikanızda tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 762 times, 1 visits today)
Kayıt Ol25 ₺