Php tartışmasız web alanı için yazılması en zevkli dillerden bir tanesi. Eğer sizde PHP öğrenmeye başladım, artık kendimi bir adım daha ileri götürmeliyim, daha düzenli ve pratik kod yazmalıyım diyorsanız doğru kaynaktasınız. Php ile Nesne Yönelimli Programlamaya giriş yaparak temeli attığımız eğitimizde öğrendiğimiz bilgiler ile sıfırdan bir MVC projesine imza atıyoruz.

Online İndirimli Kayıt
https://www.udemy.com/php-ile-sifirdan-nesne-yonelimli-programlama-oop/

Bu kurs 10.000’in üzerinde öğrencisi bulunan EDUKEY Eğitim Akademisi  Danışmanlığında Uzman EğitmenKoray Sadıklar tarafından hazırlanmıştır. Kursta yer alan müfredat konunun başından sonuna kadar öğrencinin öğrenme disiplininde ilerlemesi baz alınarak ve proje üretmesini sağlamak üzere kurgulanmıştır.

Php ile Nesne Yönelimli Programlamaya Giriş Yapın!

Php tartışmasız web alanı için yazılması en zevkli dillerden bir tanesi. Eğer sizde PHP öğrenmeye başladım, artık kendimi bir adım daha ileri götürmeliyim, daha düzenli ve pratik kod yazmalıyım diyorsanız doğru kaynaktasınız. Php ile Nesne Yönelimli Programlamaya giriş yaparak temeli attığımız eğitimizde öğrendiğimiz bilgiler ile sıfırdan bir MVC projesine imza atıyoruz. Bununlada kalmıyor birlikte yazdığımız MVC projemiz ile bir e-ticaret sitesi kodluyoruz. Günlük hayatta karşılaştığımız ve nasıl yapıldığı merak edilen bu projeler ile sizlerde bir çok sorunun yanıtını bu eğitimle bulacaksınız.

Kursta Yapılan Projeler

EDUKEY kursları öğrencilerin temel eğitimi aldıktan sonra proje geliştirmeye odaklanmasını sağlamak üzere müfredatlarını kurgular. Eğitmen Koray Sadıklar PHP ile Sıfırdan Nesne Yönelimli Programlama (OOP) eğitiminde temel eğitimi öğrencilerine sunduktan sonra öğrendiklerini uygulayabilecekleri ve zorlanmadan yapabilecekleri projeleri bu kurs içerisinde öğrencilerine sunmuştur.

Kurs Güncellemesi ve Yapılacak Projeler

EDUKEY Yaşayan eğitimler sunmaya her zaman devam etmektedir. Öğrencilerinin görüş ve önerilerini sürekli dikkate alan EDUKEY öğrencilerinden gelen talep ve isteklere göre kurslarında gerek görüldüğü durumlarda güncellemeyi sürekli hale getirmiştir. Üstelik öğrencilerin ek güncelleştirme ders  ve projelerine ücret ödemeside gerekmez.

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 627 times, 1 visits today)
Kayıt Ol25 ₺