Bu ve tüm kurslarım için indirimli kayıt kuponu linki aşağıda

https://www.emrahyuksel.com.tr/udemy-indirim-kuponlari/PHP 7 ile Sıfırdan MVC Proje Oluşturma PDO MySQL Uygulamalı” eğitimi yayına girdi.  Peki bu eğitime kimler kayıt olmalı ve eğitime kayıt olanların kazanımları neler olacak şimdi bu konulara değinelim.

Eğitimin içerisinde MVC Nedir konusunu ayrı bir video ile açıkladım ama basit olarak bahsedecek olursak MVC Model View Controller sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. MVC bir programlama dili yada kütüphane değildir. MVC bir yazılım mimarisi / tasarım şablonudur. MVC bizi spagetti kod yazımından kurtararak tasarım ve işlem kodlarını ayrıştırır. MVC tasarım şablonunu kullanarak daha hızlı ve okunabilirliği daha yüksek projeler geliştirebiliriz.

Peki bu kursa kimler kayıt olmalı

MVC mimarisini öğrenerek kendi Framework Çekirdeğini oluşturmak isteyenler bu kursa kaydolarak PHP bilgilerini daha üst seviyeye çıkartabilirler.

Bu noktada bir uyarıda yapmak istiyorum.

Eğer PHP konusunda temel bilginiz yoksa ilk olarak udemy profilimde yer alan Sıfırdan İleri Seviye PHP Komple Web Geliştirme Eğitimiyle başlamalısınız. 45 saatlik bu kursta Sıfırdan PHP konusunda proje geliştirecek seviyeye yükseleceksiniz.

Daha sonra PHP OOP (Nesne Yönelimli Programlama) ve Proje Geliştirme Kursuma geçiş yapmalısınız. Bu kursta da OOP Nesne Yönelimli Programlama mantığını öğreneceksiniz ki MVC mimarisine geçmeden önce OOP konusunu tecrübe etmiş olmanız gerekiyor. Zira bu MVC kursumuzda OOP kursunda kodlamış olduğumuz krod Veritabanı sınıfını kullanıyor olacağız.

Bu eğitim sonunda sıfırdan kendinize özel MVC framework çekirdeğinizi oluşturmuş olacak ve MVC mimarisinde yönetim panelinizi yazarak bu panele tasarım kalıplarını kullanarak Temaları entegre etmeyi öğrenmiş olacaksınız.

Eğitimde görüşmek dileğiyle…

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 3.178 times, 1 visits today)