Kodlasat.com 2.yaşına girerken yenilenen yazılımı ve tasarımı ile daha güçlü bir şekilde karşınızda.

kodlasat.com Sıfırdan İleri Seviyeye Komple PHP ile Web Geliştirme 2019 kursumun içinde yazılmış dijital ürünlerin pazar yeri sitesidir. Herhangi bir alanda ürettiğiniz dijital ürünleri ücretsiz mağaza açarak hemen satışa sunabilirsiniz.

Nasıl Mağaza Açabilirim?

kodlasat.com üzerinde mağaza açma işlemini dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz mağaza başvurunuzu kodlasat ücretsiz mağaza başvuru adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ücretsiz mağaza başvurusu : https://so.kodlasat.com/magaza/

Mağazam ne zaman onaylanır?

Mağaza başvuruları gün içerisinde sürekli olarak kontrol edilmektedir. Mağaza onay süreci en geç 24 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Kayıt esnasında belirttiğiniz mail adresine ve Gsm numaranıza başvuru sonucunuz ile ilgili bilgi iletilecektir.

Kodlasat.Com ile Hızlı Teslimat Sağlayın

Script, tema vb. her siparişte benzer teslim ettiğiniz dosyalar mevcutsa kodlasat.com hızlı sipariş teslimat sistemi tam sizin için. Bir ürün eklerken satıştan sonra iletilecek dosyaları hızlı teslimat alanına eklerseniz siparişiniz alındığı gibi sistem otomatik olarak dosyaları teslim eder.

Kuponlu Satış Sistemi (Ücretli & Ücretsiz)

kodlasat.com’a eklediğiniz ürünleriniz için ayrı ayrı sınırsız sayıda ücretli yada ücretsiz kupon üretebilirsiniz. Üreteceğiniz kuponlar ile dilerseniz kişilere yada gruplara özel indirimler sağlayabilir yada ulaştırmak istediğiniz kitleye tamamen ücretsiz bir şekilde sunabilirsiniz.

Size Özel Mağaza Adresi

kodlasat.com üzerinde açacağınız ücretsiz mağazanız ile tamamen size özel seçtiğiniz bir isimle mağaza oluşturulur. Eklediğiniz tüm ürünler mağazanızda toplu olarak listelenir. Ayrıca mağaza adresinizde toplam satışınız ve satış puanlarınızda yer alır. Bu şekilde ürünlerinizi toplu şekilde gösterebilirsiniz.

Gizli Ürün Satışı

Bazı durumlarda kişilere özel satış yapmak isteyebilirsiniz. Eklediğiniz ürünleri Gizli ürün olarak işaretleyerek sadece link üzerinden erişilebilir yapabilirsiniz. Bu şekilde gizlenen ürünler mağazanızda ve kodlasat arama sonuçlarında gözükmez. Sadece sizin linki ulaştırdığınız kullanıcılar tarafından satın alınabilir.

Sizde bugün Ücretsiz Mağazanızı hemen açın!

kodlasat.com üzerinde ücretsiz mağazanızı aşağıda ki linkten ulaşacağınız Ücretsiz Mağaza Başvuru formundan hemen açabilirsiniz.

https://so.kodlasat.com/magaza/


Ücretsiz Kursunuz Burada

PHP OOP (Nesne Yönelimli Programlama) ve Proje Geliştirme

3 ücretsiz kayıt hakkı

Kayıt Linki : https://www.udemy.com/php-oop-kursu/?couponCode=D2XQMHLA

Kaçırdınız mı? 🙁 Ücretsiz Kursları nasıl elde edebileceğiniz hakkında daha detaylı bilgi için tıklayın

Ücretsiz kurs ister misin kaydol!(Visited 852 times, 1 visits today)