74-Php Dersleri - Php+Pdo ile sıfırdan yönetim panelli firma scripti tam eğitim seti
Yayınlama Tarihi: 29-12-2016 / Görüntüleme :232


Pdo kullanımınıda gördüğümüze göre artık eğitimlerde bahsettiğimiz üzere pdo kullanarak bir site kodlamanın vakti geldi. Bu video bu eğitim seti  tam set olarak 09 Ocak 2017 günü pdo ile oluşturulmuş yönetim panelli firma scriptinin eğitimlerinin paylaşılacağının habercisi oluyor.

Duyduk duymayın demeyin. Merakla beklediğiniz Pdo+Mysql bağlantısını kullanacak php ile kodlayacağımız ve hem yönetim panelinin, hemde ön template kısmının komple sıfırdan adım adım anlatılacağı eğitim seti şuan hazırlanıyor ve 09 Ocak 2017'te kanalımda ve internet sitemde yayında olacaktır.

Eğitimler ile ilgili bilmeniz gereken şudur ki eğitim kodları harici olarak paylaşılmayacak fakat 34.videodan itibaren sizlerle yazdığımız tamirci yönetim panelli scriptinde olduğu gibi adım adım herşey anlatılacak ve uygulamanız sağlanacaktır. Yani eğitimleri izleyerek herkes sorunsuzca birebir bu scri

İçerik Özeti

74-Php Dersleri - Php+Pdo ile sıfırdan yönetim panelli firma scripti tam eğitim seti

Pdo kullanımınıda gördüğümüze göre artık eğitimlerde bahsettiğimiz üzere pdo kullanarak bir site kodlamanın vakti geldi. Bu video bu eğitim seti tam set olarak 09 Ocak 2017 günü pdo ile oluşturulmuş yönetim panelli firma scriptinin eğitimlerinin paylaşılacağının habercisi oluyor.

Anahtar Kelimeler

Sevdiğim Sözler

1