01- Php Dersleri - Neden Programlama? Php Eğitim Videoları Seti Serisi
Yayınlama Tarihi: 25-06-2016 / Görüntüleme :6706


Merhaba Millet; Bu eğitim videomuzla birlikte uzun soluklu bir seri eğitim video çekimlerine başladım. Bu video ve devamında ki videolarda PHP programlama dili ile ilgili sıfırdan hiçbir programlama bilgisi olmayan hatta php nedir diye bilmeyen ve bilgisayarında ki php dosyalarının nasıl çalıştırılacağını dahi merak eden kullanıcılara hitap edecek şekilde eğitim videolarını çekip sizlere ulaştırıyor olacağım.

Eğitim Videolarımı youtube kanalımda playlist olarak veya bu konu devamında alt alta sıralı liste olarak bulacak ve takip edebileceksiniz. 

Bugüne kadar merak etmiş denemiş ben bunu başaramam diyen arkadaşlara sesleniyorum. Bildiklerinizi unutun ve videoları mutlaka takip edin. Standart anlat geç mantığının ötesinde her konu ile ilgili bol bol örnek kodlamalar ile bilgimizi pekiştirmeyi hedefliyorum. Üstelik sıkıcı kodların arasında tam boğuldum derken eğlenceli sürprizlerle de sizleri şaşırtma

İçerik Özeti

01- Php Dersleri - Neden Programlama? Php Eğitim Videoları Seti Serisi

Bu video eğitim ile birlikte uzun soluk php eğitim serüvenimizin temellerini atmış bulunmaktayız. Artık tek yapmanız gereken sabır ve dikkatle eğitimleri izleyip uygulamak.

Anahtar Kelimeler

Sevdiğim Sözler

1